Imprezy

Wesela Komunie Integracja

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm sprawiają, iż Zajazd "Europa" jest popularnym miejscem organizowania niezapomnianych przyjęć oraz imprez firmowych.

Do Państwa dyspozycji mamy obszerny bezpłatny parking. Sale bankietowe pozwalają na organizację imprez do 130 osób.

Świadczymy usługi w zakresie organizacji przyjęć takich jak:

  • przyjęcia weselne
  • przyjęcia komunijne
  • chrzciny, stypy
  • bale sylwestrowe, karnawałowe
  • przyjecia rocznicowe, imieniny, osiemnastki,
  • imprezy firmowe, imprezy myśliwskie, wedkarskie oraz biesiady przy grilu.

W ramach usług konferencyjnych oferujemy dostęp do sali z możliwością obsługi do 120 osób. Podczas konferencji oraz spotkań integracyjnych firm jest możliwość skorzystania z usług naszej restauracji.

Barbara Opawska ZAJAZD „EUROPA” realizuje projekt w ramach „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Operacja pn. „Remont pomieszczeń budynku „Zajadu Europa w celu utworzenie zakładu pielęgnacyjno opiekuńczego dla seniorów” mająca na celu stworzenie 3 dodatkowych miejsc pracy w rozbudowywanym Zakładzie Opiekuńczo Pielęgnacyjnym Rezydencja „Jaśmin” współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność z wyłączeniem projektów grantowych oraz operacji w zakresie podejmowania działalności gospodarczej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.